Equus Kinsky revue

Informační občasník Svazu chovatelů koní Kinských a Klubu Equus Kinsky

Vážení chovatelé a členové,

Od vydáni poslední EK revue uplynul téměř rok. V tomto období jsme vás informovali o novinkách ve SCHKK prostřednictvím Ročenky a zejména na Výroční členské schůzi konané 5. dubna 2008, na kterou jsme vás prostřednictvím této Ročenky všechny pozvali. Ti, kdo se schůze zúčastnili, obdrželi zde slibované Certifikáty o zápisu svých koní do plemenné knihy koní Kinských a současně i písemný doklad o přidělení členského čísla – variabilní symbol pro veškeré platby členů svazu na svazový bankovní účet. Nepřítomným jsme tyto doklady poslali následně poštou.
O činnosti SCHKK se můžete informovat na průběžně aktualizovaných internetových stránkách (www.equus-kinsky.cz). Pro ty, kdo nemají k internetu přístup, shrnujeme níže základní informace.
Hlavním cílem této revue je ale pozvat všechny naše členy a příznivce koní Kinských na stěžejní akce pořádané SCHKK v druhé polovině roku 2008 a vybídnout všechny členy k aktivní spolupráci při získávání podkladů pro přípravu dalšího vydání Ročenky.
Za výbor SCHKK si vám dovolím popřát krásné a pohodové letní dny, zdraví pro vás i vaše koně a poděkovat za vše, co pro propagaci koní Kinských děláte.

Těšíme se na setkání s vámi.
ing. Luděk Bálek

Plná verze EK Revue ČERVENEC 2008 – ZDE

Archiv:

EKR Revue 2021

Novinky na e-mail

Nepropásněte žádnou novinku. Všechny důležité informace vám zašleme rovnou na e-mail.

+420 777 247 110