SOUSTŘEDĚNÍ S DOMINIKOU A TEREZOU HRUBEŠOVÝMI

Srdečně Vás zveme na skokově-drezurní soustředění, které se bude konat 9.-10.3.2019. Soustředění si můžete napasovat přesně na Vás a Vašeho koně. Oba dny je možno mít drezurní i skokovou lekci, nebo jen jedno z toho. Drezurní lekce budou v sobotu probíhat v dopoledních hodinách, skokové v odpoledních, v neděli od rána drezurní i skokové lekce.

Kdo jsme? Dominika – trenérská licence, stříbrný výkonnostní odznak ve skocích, výkonnost skoky T, drezura L, v obou disciplínách několikanásobná účast na MČR. Tereza – několikaletá zahraniční stáž v drezurních stájí u GP jezdců, bronzový výkonnostní odznak v drezuře, cvičitelská licence.

Drezurní lekce budou zaměřeny na správný sed jezdce (především efektivitu a zjemnění pomůcek), práci na mentálním i fyzickém uvolnění koně v průběhu lekce, zlepšení prostupnosti koně na pomůcky a především na upevnění či vybudování kvalitních základů drezurního ježdění dle stupnice vzdělání koně.

Skokové lekce- v sobotu se budeme věnovat nácviku parkuru, včetně seznámení s některými profily. V neděli pak už celému parkuru s distancemi, kombinacemi a profily.

Pro koho jsou lekce vhodné? Pro každého, kdo chce zlepšit svou skokovou či drezurní práci s koněm. Snažíme se každou dvojici posuzovat individuálně a posunout ji ze stávající úrovně zas o kousek dál.

Cena: 400kč za jednu lekci + pronájem haly ustájení a ubytování dle platného ceníku na www.kone-hradistko.cz

Přihlášky na mail: d.hrubesova@gmail.com

Novinky na e-mail

Nepropásněte žádnou novinku. Všechny důležité informace vám zašleme rovnou na e-mail.

+420 777 247 110