Florentina Boat

Florentina  boat  velmi  atraktivní  ubytování  při III. kole Českého skokového poháru  v Hradištku u Sadské v termínu 12.5. – 15.5.

Nabídka ubytování na hotelové lodi, která připluje po Labi a zakotví na břehu u areálu

Pohlcující atmosféra života na Labi. Hotelová loď poskytuje originální ubytování s nenapodobitelnou atmosférou. Florentina v roce 2013 byla rekonstruována do podoby nadstandardního hotelu s kapacitou pro 92 pasažérů. Dnes Vám nabízí romantické přenocování v 49 kajutách, každá s oknem, vlastním sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, SAT-TV, rádiem a Wi-Fi připojením. Na palubě se nachází plně vybavené kajuty pro 92 osob, restaurace & bar pro 100 osob přístupná všem po celou dobu závodů, panoramatický salon na přídi a rozlehlá sluneční terasa pro 200 osob. Celková kapacita lodi je 300 osob.  Celá loď je klimatizována a ozvučena, cyklistům poskytuje možnost úschovy kol.

Na palubě proběhne v pátek i v sobotu od 20 hod. party. V pátek DJ Ludvík Jandourek. Jsou zváni milovníci koní, cykloturisté, ale i veřejnost, která chce užít atmosféru velkých skokových závodů, přitom se ubytovat v atraktivním prostředí na lodi. Už se na Vás všechny srdečně těšíme! videopromo:  https://www.youtube.com/watch?v=0XKUR7pu4jM

Objednávky na ubytování e-mail: booking@florentina-boat.cz

Objednávky přijímáme pouze písemně, aby obě strany měly písemné potvrzení.

www.florentina-boat.cz

Novinky na e-mail

Nepropásněte žádnou novinku. Všechny důležité informace vám zašleme rovnou na e-mail.

+420 777 247 110