Ohlédnutí za srpnovými Champions Tour a prázdninovými hobby závody

O víkendu 9. – 11. srpna 2019 se v jezdecké škole v Hradištku u Sadské opět setkali příznivci parkurového sportu, aby shlédli pokračování místního skokového seriálu Champions Tour 2019. V pátek jsme mohli fandit méně zkušeným jezdcům i koním v sérii hobby závodů od ZZ do ZL, víkend byl pak věnován licencovaným dvojicím v soutěžích od stupně Z.

Srpnová třídenní série závodů Champions Tour v Hradištku přinesla čtrnáct soutěží, kterých se zúčastnilo více než 430 sportovních dvojic.

Celý závod potom vyvrcholil v neděli odpoledne poslední soutěží další části šampionátu Top Ten Cup v obtížnosti ST**, ve které zvítězila Barbora Vojtková s koněm Etcetera startující za SK Gestut Murhof Melichar. Na druhém místě se potom umístila Kateřina Hanušová s koněm Concerta ze stáje JS Ohrazenice. Třetí příčku vybojovala Štěpánka Zavoralová s koněm Diabella 1 za JK Hřebčín Suchá.