EquiRadar

Pro rok 2022 jsme navázali spolupráci s mezinárodní jezdeckou platformou EquiRadar.com

Nově nás a naši stáj najdete zde: https://equiradar.com/cs/business/4i_Lbn4BDvtPuDzkM1is

Těm, kteří EquiRadar zatím neznají bychom ho rádi představili. Jedná se o unikátní online prostor, kde se pohybují majitelé stájí, trenéři, výživoví poradci, jezdci, dodavatelé a výrobci vybavení pro jezdce, koně i stáje a mnoho dalších. Jezdecký katalog, který zde najdete, je místem, kde se mohou všichni, které spojuje jezdectví, prezentovat a prodávat své služby či produkty. Online. Tudíž i výsledky jsou plně trackovatelné. Aktuálně web EquiRadar.com disponuje návštěvností v řádech tisíců uživatelů denně.

Zaregistrovat se je jednoduché. Stačí vám pouze email a vámi zvolené heslo. Vytvořit si i prezentaci sebe a svého podnikání, ať už se jedná o služby (veterináři, kováři, fyzio, fotografové, krmiváři,…) nebo produkty (e-shopy, kamenné prodejny, dodavatelé, tvůrci či výrobci) trvá jen pár minut. V případě stránky v Jezdeckém katalogu (prezentace vašich služeb a nabídek produktů) lze nyní navíc využít bezplatného období na první měsíc od vytvoření stránky a vyzkoušet si téměř všechny nabízené služby a možnosti. V případě e-shopů je (při přechodu na placený tarif prezentace) možné se domluvit i na nahrání XML feedu, který je viditelný v části Vybavení.

 

 

Díky tomu, že se jedná o mezinárodní online platformu je veškerý obsah automaticky překládán do několika světových jazyků, čímž se minimalizuje i problém s jazykovou bariérou. Letos se EquiRadar tým soustředí na CZ&SK trh, ale rádi by se postupně posouvali napříč celou Evropou třeba i do celého světa.

Více informací najdete zde:

 

 

Novinky na e-mail

Nepropásněte žádnou novinku. Všechny důležité informace vám zašleme rovnou na e-mail.

+420 777 247 110