Florentina Boat

Florentina  boat  velmi  atraktivní  ubytování při V. ročníku Českého skokového poháru  v Hradištku u Sadské v termínu 9.-12.5.2024

Nabídka ubytování na hotelové lodi, která připluje po Labi a zakotví na břehu u areálu

Pohlcující atmosféra života na Labi. Hotelová loď poskytuje originální ubytování s nenapodobitelnou atmosférou. Florentina v roce 2013 byla rekonstruována do podoby nadstandardního hotelu s kapacitou pro 92 pasažérů. Dnes Vám nabízí romantické přenocování v 49 kajutách, každá s oknem, vlastním sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, SAT-TV, rádiem a Wi-Fi připojením. Na palubě se nachází plně vybavené kajuty pro 92 osob, restaurace & bar pro 100 osob přístupná všem po celou dobu závodů, panoramatický salon na přídi a rozlehlá sluneční terasa pro 200 osob. Celková kapacita lodi je 300 osob.  Celá loď je klimatizována a ozvučena, cyklistům poskytuje možnost úschovy kol.

Pokud by někdo měl zájem o ubytování již od 8. 5. 2024, je to možné přes email info@florentina-boat.cz. Florentina by měla připlout okolo 16:00 hodiny. 

Odkaz na webové stránky kde si můžete zarezervovat speciální balíček – Pobytové balíčky | Florentina boat (florentina-boat.cz)

Těšíme se na Vaši účast 🙂 !

Novinky na e-mail

Nepropásněte žádnou novinku. Všechny důležité informace vám zašleme rovnou na e-mail.

+420 777 247 110