První kolo Champions Tour bylo více než úspěšné

Od pátku 5. do neděle 7.dubna 2019 se v Hradištku u Sadské uskutečnilo první kolo již 12. ročníku série skokových soutěží Champions Tour, která vyvrcholí velkým finále v září. V pátek se zde sešli jezdci hobby a pony. O víkendu se pak konaly již klasické závody od stupně Z až do ST**. První letošní celovenkovní sportovní soutěž byla více než úspěšná, za 3 dny zde odstartovalo neuvěřitelných 572 sportovních dvojic v celkem 17 soutěžích.

 

 

Výhrou a zároveň i druhým místem v nejvyšší soutěži v neděli odpoledne se může chlubit jezdec Karel Polák s koňmi Falou a Empire z jezdeckého klubu Hapax.

Kromě překrásného počasí a dobrých jezdců zabezpečil hladký průběh závodů i nový výborně pracující planýrovač značky Max-Platz, který zde byl použit poprvé. V případě zájmu https://www.kone-hradistko.cz/planyrovace-na-udrzbu-jezdeckych-povrchu-platz-max/.

 

Kompletní výsledky naleznete zde https://www.jezdectvi.org/zavody/190405A1

Budeme se na Vás opět moc těšit na druhém kole Champions Tour, které proběhne od pátku 10.05. do neděle 12.05.2019. Kompletní informace naleznete na https://www.jezdectvi.org/zavody/190510A1.

 

 

 

 

 

 

Novinky na e-mail

Nepropásněte žádnou novinku. Všechny důležité informace vám zašleme rovnou na e-mail.

+420 777 247 110